Pojazdy cywilne 

Lista produktów

Modele samochodów kolekcjonerskich do składania

Na początku było koło. Pojazdy napędzane były siłą zwierząt. Na pierwszy krok w kierunku rozwoju motoryzacji trzeba było trochę poczekać. Sprawy zaczęły nabierać tempa, kiedy to w 1769 roku przez francuskiego inżyniera wojskowego skonstruowany został pojazd napędzany silnikiem cieplnym, czyli parowy wehikuł. Pomysł napędzania maszyn parą wodą wznowił angielski inżynier Richard Trevithick, który jako pierwszy na świecie przejechał parowozem 150 kilometrów. Kolejnym ważnym wydarzeniem było wykorzystanie silników benzynowych do produkcji pojazdów o nieskomplikowanej konstrukcji. Do seryjnej produkcji najpierw wszedł Oldsmobile Curved Dash zaprezentowany w 1901 roku, jednak to samochód marki Ford o modelu T odniósł pierwszy spektakularny sukces. Te wszystkie wydarzenia i dokonania przyczyniły się do zrewolucjonizowania dziejów świata. Teraz wszyscy możemy podróżować w bezpiecznych, funkcjonalnych samochodach, których wygląd i szybkość przyprawia o szybsze bicie serca każdego fana motoryzacji!

Kolekcjonerski modele samochodów do składania

W KSZ-Modelarz znajdziesz kolekcję kultowych modeli samochodów do sklejania najbardziej popularnych marek na świecie – Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Lamborghini czy Ford. Posiadamy różne modele pojazdów osobowych, które na rynku pojawiły się pod koniec XIX wieku. Oferujemy zarówno nowe, oryginalnie zapakowane modele plastikowe, jak i używane. W sprzedaży posiadamy między innymi legendarny, amerykański samochód osobowy – Ford T, klasyczny Volkswagen 13AD Beetle czy nowoczesny Lamborghini Huracan Performante. Oferujemy kolekcjonerskie modele samochodów do składania o różnym stopniu trudności i w różnych skalach. Posiadamy modele  z kilkunastu wydawnictw. Gwarantujemy, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie.

Modele samochodów do sklejania dla pasjonatów czterech kółek

Wszystkie proponowane przez nas modele samochodów przeznaczone do samodzielnego sklejania i składania wykonane są z najlepszych materiałów. Na uwagę zasługuje też ich niezwykle precyzyjne wykończenie uwzględniające, każdy, nawet najmniejszy detal – elementy kokpitu czy silnika. Wybierz jeden z naszych modeli i stwórz dokładną rekonstrukcję ulubionego samochodu. Serdecznie zapraszamy do zakupów w KSZ-Modelarz!