Samoloty 

Lista produktów

Samoloty plastikowe do składania

Maszyny latające mają w sobie coś niezwykłego – mało kto nie podnosi głowy, kiedy słyszy przelatujący nad sobą samolot. Spoglądanie w niebo uwielbiają zarówno dzieci, jak i starsi, a zabawy odrzutowcami doskonale sprawdzają się wśród chłopców, jak również dziewczynek. Wszystkim, którym znudziły się zabawki, polecamy przerzucenie się na modele do sklejania. Sprawdź bogaty asortyment i wybierz coś dla siebie lub bliskich.

Modele samolotów do sklejania z II wojny światowej

Albatros D.III, a może Junkers Ju 88 A-1 – w naszej ofercie znajdziesz doskonałe, wiernie odwzorowane plastikowe modele samolotów do sklejania, związane z ważnymi wydarzeniami II wojny światowej. Kultowy Spitfire, a także Lancaster B. III Dambusters to tylko niektóre z wariantów cieszących się największym powodzeniem. Choć oferowane zestawy nie zawierają kleju i farb, to w instrukcji znajdziesz wskazówki z numerami barwników najlepiej oddających realny wygląd tych maszyn.

Samoloty pasażerskie i odrzutowce, które znajdziesz wśród naszych modeli do sklejania

Z myślą o tych, którzy wolą nieco bardziej nowoczesne lotnictwo przygotowaliśmy plastikowe modele samolotów odrzutowych. F-104 G Starfighter RNAF/BAF, SAAB JAS-39D Gripen czy też Boeing 787-8 Dreamliner to tylko niektóre z wielu propozycji znanego producenta RAVELL. Każdy z oferowanych modeli ma określony stopień trudności jego składania oraz proponowaną granicę wiekową, powyżej której modelarz nie powinien mieć problemu z jego sklejeniem.

Modelarstwo lotnicze – pasja na całe życie

Proponowane przez nas modele do sklejania mogą stanowić doskonały prezent dla zaawansowanych pasjonatów awiacji, jak i być zachętą do rozpoczęcia zupełnie nowej przygody. W czasach kiedy młodzież woli spędzać czas z telefonem w ręku, składanie plastikowych modeli samolotów będzie stanowiło wspaniałą alternatywę i rozrywkę wyciszającą umysł, pomagającą skupić się, a także odstresować w wartościowy sposób. Pięknie opakowane części, dokładne instrukcje, jak również garść informacji o danym samolocie z pewnością zainteresują niejedną osobę.

Jesteś fanem modelarstwa i kochasz dwupłatowce, a może wolisz samoloty bojowe? Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się lotnictwem współczesnym, czy wojennym z początków poprzedniego wieku – zapraszamy do zakupu modeli samolotów do składania w naszym sklepie KSZ-Modelarz.