Wozy bojowe 

Lista produktów

Modele wozów bojowych do sklejania

Szukasz pasjonującego hobby na długie wieczory? A może jesteś już modelarzem i szukasz ciekawych eksponatów do swojej kolekcji? W KSZ-Modelarz znajdziesz wspaniałe, realistycznie zaprojektowane modele wozów bojowych do sklejania, a wśród nich sowieckie czołgi Heavy Tank IS-2, czy też T-34/85. Wykonanie każdego z nich z pewnością dostarczy Ci mnóstwa przyjemności i sprawi, że Twoja uwaga w pełni skupi się na drobiazgowej pracy.

Frajda dla początkujących i zaawansowanych modelarzy

Zaczynasz swoją przygodę ze sklejaniem wozów bojowych, a może masz już kilka modeli w swojej kolekcji? Bez względu na to od kiedy pasjonujesz się modelarstwem, u nas znajdziesz zupełnie nowe inspiracje. Postaraliśmy się o to, by w asortymencie sklepu znalazły się wozy bojowe od renomowanych producentów: REVELL oraz AOSHIMA. Mamy plastikowe czołgi, ciężarówki, a nawet samobieżne działa przeciwlotnicze z okresu II wojny światowej do samodzielnego sklejania. W każdym zestawie znajdziesz oryginalnie zapakowane części i dokładną instrukcję ich złożenia.

Realistyczne modele wozów bojowych do sklejania dla każdego

Niezależnie od tego, czy masz 9, czy 99 lat – w KSZ-Modelarz znajdziesz modele wozów bojowych do sklejania o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki temu zarówno nowicjusze, jak i ci, którzy zajmują się modelarstwem od wielu lat, mogą wybrać wariant dostosowany do ich umiejętności, czasu, którym dysponują, a także budżetu. Polecamy plastikowe modele czołgów niemieckich, amerykańskich i sowieckich, a także inne kolekcjonerskie egzemplarze.

Modele do sklejania idealne na prezent

Masz w rodzinie lub wśród znajomych zapalonego miłośnika militariów? A może szukasz sposobu na zabicie czasu u wiecznie znudzonego nastolatka? Nasze kolekcjonerskie modele do sklejania to idealny pomysł na wyjątkowy prezent z okazji urodzin, rocznicy lub po prostu – bez okazji. T-14 Armata, SPz Marder czy też popularny Tiger II będą doskonałym upominkiem i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto lubi oddać się tej niezwykłej pasji. Wysoka jakość wykonania elementów, precyzyjna instrukcja oraz estetyczne opakowanie to najlepsze połączenie i przepis na doskonały upominek.

Szukasz wyjątkowych modeli do sklejania? Sprawdź bogaty wybór wozów bojowych od RAVELL i pozostałych producentów. W KSZ-Modelarz zgromadziliśmy dla Ciebie szeroki asortyment, wśród którego na pewno wybierzesz coś dla siebie.