Skala

Skala

Żaglowce

Modele żaglowców do sklejania

Żegluga i wydarzenia historyczne związane z morzem od zawsze miały wpływ na historię świata – wielkie odkrycia geograficzne odbywały się z udziałem właśnie żaglowców, żadna potęga nie mogła przetrwać i zdobywać nowych rejonów bez odpowiedniej floty. Te piękne statki wodne o skomplikowanej konstrukcji i napędzie żaglowym już od dawien dawna były wykorzystywane czy to w celach transportowych, handlowych, badawczych, rekreacyjnych i turystycznych, militarnych czy do połowu ryb oraz polowań na duże zwierzęta morskie. Jeśli lubisz odtwarzać pewne zdarzenia historyczne, interesujesz się żeglugą i Twoim hobby jest modelarstwo – koniecznie sprawdź naszą ofertę modeli żaglowców do sklejenia! W KSZ-Modelarz znajdziesz różnego rodzaju, realistyczne, spektakularne i wspaniałe modele żaglowców!

Jednokadłubowce oraz wielokadłubowce – wybierz ulubiony model żaglowców do sklejania

W naszej kolekcji modeli żaglowców Revell do sklejania znajdziesz między innymi statek Santa Maria, który brał udział w wyprawie Krzysztofa Kolumba w poszukiwaniu drogi morskiej do Indii, brytyjską fregatę H.M.S. BOUNTY czy żaglowy okręt liniowy z XVIII wieku – H.M.S. VICTORY. Wszystkie modele zostały wykonane z wytrzymałego plastiku i są oryginalnie zapakowane. Wybierz jeden z nich i spędź miło czas, na składaniu ulubionego modelu żaglowca.

KSZ-Modelarz – sklep z akcesoriami i modelami żaglowców do sklejania

W naszym sklepie znajdziesz również wszelkie akcesoria i artykuły niezbędne do zbudowania modelu żaglowca od podstaw. W sprzedaży posiadamy między innymi ułatwiające składanie modeli kleje, tektury introligatorskie, noże do cięcia, cyrkle do wycinania, maty samognące, elementy laserowe, blaszki, różnego koloru farby, śruby, nakrętki czy druty. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości akcesoria pochodzące od sprawdzonych producentów. Chętnie pomagamy również w wyborze odpowiedniego produktu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, powiesz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a doradzimy Ci, jakie akcesoria będą najlepsze. Wszystkie zamówione w KSZ-Modelarz modele żaglowców, narzędzia czy akcesoria starannie pakujemy i zabezpieczamy przed ewentualnym uszkodzeniem podczas transportu oraz ekspresowo wysyłamy pod wskazany adres. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę – serdecznie zachęcamy do kontaktu i zakupów w KSZ-Modelarz!

HMS Victory - Battle Of...

120,24 zł
Sprawdź

Mayflower: 400th Anniversary -...

117,89 zł
Sprawdź

Black Pearl - Czarna Perła z...

102,44 zł
Sprawdź

Zestaw: Czarna Perła z Piraci...

114,23 zł
Sprawdź

H.M.S. Victory - REVELL 05408

Produkt chwilowo niedostępny
102,03 zł
Sprawdź

Zestaw: H.M.S. Victory + farby...

Produkt chwilowo niedostępny
130,08 zł
Sprawdź

H.M.S. Victory - REVELL 65819

Produkt chwilowo niedostępny
58,13 zł
Sprawdź

Cutty Sark 150th Anniversary -...

Produkt chwilowo niedostępny
111,38 zł
Sprawdź

H.M.S. Bounty - REVELL 05404

Produkt chwilowo niedostępny
102,03 zł
Sprawdź